Pomysłodawcą i właścicielem marki jest Tomasz Krawczyk - metodyk komunikacji interpersonalnej, trener, coach, czynny negocjator, autor książki "Metodyka Sprzedaży i Negocjacji", piastujący w organizacji funkcję Dyrektora Programowego.

Liderem zespołu trenerów jest Michał Bereska - trener, coach, doradca biznesowy, lead auditor Mystery Client, ekspert w dziedzinie wdrażania Metodyki Sprzedaży.

Wspieramy klientów
od 2002 roku

Rozmowa z Tomaszem Krawczykiem,
głównym metodykiem i właścicielem marki

Firma Stainer Consulting rozpoczęła swoją działalność w roku 2002 wykorzystując prezentowany obok znak graficzny.


Z początkiem roku 2014 logo uległo zmianie. Podkreślało już ono nasze nowe podejście do rozwoju biznesu naszych klientów.


Nowa JAKOŚĆ - w ciągu 17 lat wnieśliśmy na rynek nowe podejście do realizacji szkoleń i coachingów. W roku 2019 wprowadziliśmy nowy znak graficzny firmy akcentujący Nowe Standardy naszych działań.

Nowe podejście wdrażamy również w innych krajach Europy, prowadząc szkolenia w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Litwie, Słowenii, Czechach oraz w Turcji.

Nasze Standardy

Doświadczenie praktyczne

Zespół Stainer Consulting mogą tworzyć wyłącznie praktycy z obszarów sprzedaży, negocjacji i zarządzania.

Jak i dlaczego tak?

Szkolenia muszą wskazać co należy robić, ukazać jak należy to robić i wytłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej.

Inspirujący fachowcy

Osobowość, wiedza, przemyślenia budzące ciekawość, zmuszające do zastanowienia, ukazujące metodykę łącznie z filozofią działania i wartościami.


Napisz do nas

Uczestnicy naszych szkoleń korzystają darmo z rad ekspertów, aż do roku po szkoleniu


Jakie wsparcie Cię interesuje?

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przesłanie przez firmę Stainer Consulting odpowiedzi drogą mailową i kontakt ze mną drogą telefoniczną - regulamin